es | eu

2018
29 ABRIL - 13 MAYO
APIRILAK 29 - MAIATZAK 13

Ikuskizunak

2018/04/29 | 13.00etan
Erreniega Parkea - Zizur Nagusia

Rouge Elea

Ronde

SARRERA Doan 

2018/04/29 | 19.30etan
Barañaingo Auditorioa

Haizea - Asociación por la Danza en Navarra

Dantzaren Nazioarteko Eguneko gala

2018/04/30 | 19.00etan
Iortia kultur gunea - Altsasu/Alsasua

Kukai Dantza, Sharon Fridman

Erritu

2018/05/01 | 19.00etan
Iortia kultur gunea - Altsasu/Alsasua

Kukai Dantza, Sharon Fridman

Erritu

2018/05/04 | 18.30etan
Ribaforadako Kultur Etxea

Zuk Performing Arts

Ura

2018/05/04 | 20.30etan
Gaztambide Antzokia - Tudela
2018/05/05 | 20.00etan
Atarrabiako Kultura Etxea
2018/05/05 | 22.00etan
Ziudadela - Iruña
2018/05/06 | 12.00etan
Rincón del Caballo Blanco - Iruña

ROSEMARY LEE & SIMON WHITEHEAD

CALLING TREE IBIALDIA

SARRERA Doan

2018/05/06 | 18.00etan
Rincón del Caballo Blanco - Iruña

ROSEMARY LEE & SIMON WHITEHEAD

CALLING TREE IBIALDIA

SARRERA Doan

2018/05/06 | 22.00etan
Ziudadela - Iruña
2018/05/09 | 18.00etan
Barañaingo Auditorioa

Jérôme Bel

Gala

ESPAINIAKO ESTREINALDIA 

2018/05/09 | 22.00etan
Ziudadela - Iruña
2018/05/10 | 17.00etan
Nafarroako Artxiboan

Estitxu Arroyo Sánchez

Cuerpo - Documento / Serie 1

ESTREINALDIA 

2018/05/10 | 19.00etan
Civican - Iruña
2018/05/10 | 20.30etan
Barañaingo Auditorioa

Jérôme Bel

Gala

ESPAINIAKO ESTREINALDIA 

2018/05/10 | 22.00etan
Ziudadela - Iruña
2018/05/11 | 12.00etan
Rincón del Caballo Blanco - Iruña

Rosemary Lee & Simon Whitehead

Calling Tree Performance ibiltaria

PUBLIKO GUZTIAK 

ESPAINIAKO ESTREINALDIA 

2018/05/11 | 17.00etan
Nafarroako Artxiboan

Estitxu Arroyo Sánchez

Cuerpo - Documento / Serie 1

ESTREINALDIA 

2018/05/11 | 18.00etan
Rincón del Caballo Blanco - Iruña

Rosemary Lee & Simon Whitehead

Calling Tree Performance ibiltaria

PUBLIKO GUZTIAK 

ESPAINIAKO ESTREINALDIA 

2018/05/11 | 20.00etan
Gayarre Antzokia - Iruña

Mathilde Monnier & La Ribot

Gustavia

2018/05/11 | 20.30etan
Noaingo Kultur Gunea

Jesús Rubio Gamo

BOLERO

PUBLIKO GUZTIAK 

2018/05/11 | 21.00etan
Noaingo Kultur Gunea
2018/05/11 | 22.00etan
Ziudadela - Iruña
2018/05/12 | 12.00etan
Ziudadela - Iruña

Rosemary Lee & Simon Whitehead

Calling Tree Performance ibiltaria

PUBLIKO GUZTIAK 

ESPAINIAKO ESTREINALDIA 

2018/05/12 | 12.30etan
Arangurengo Kultur Etxea
2018/05/12 | 13.00etan
Kale Nagusia - Zangoza

LED SILHOUETTE, LAIDA ALDAZ Y HELENA LIZARI, JESÚS RUBIO GAMO

ERRATA NATURAL, KIROLAK, BOLERO

ESTREINALDIA 
PUBLIKO GUZTIAK 

2018/05/12 | 18.00etan
Ziudadela - Iruña

HELLO!EARTH, LED SILHOUETTE, JESÚS RUBIO GAMO, HELENA LIZARI Y LAIDA ALDAZ, ZUK PERFORMING ARTS, ROSEMARY LEE & SIMON WHITEHEAD

Ziudadelaren okupazioa

Doan 

2018/05/13 | 13.00etan
Behe Nafarroa Plaza - Agoitz

Helena Lizari & Laida Aldaz, Jesús Rubio Gamo, Led Silhouette

Kirolak, Bolero, Errata Natural

PUBLIKO GUZTIAK 

Sarrera: Doan

ANTOLATZAILEAK

Nafarroako Gobernua
Baluarte Fundazioa

LAGUNTZAILEAK


Iruñeko Udala
Nafarroako Antzoki Sarea
Sakana
Acción Cultural Española
Danish Arts Foundation
Cyngor Celfyddydau Cymru - Arts Council of Wales
Institut Français
TIFE
Wales Arts International
Gayarre Antzokia
Uharteko Arte Garaikideko Zentroa
Barañain Auditorioa
Kultur Zentroa - Noain - Elortzibar
Agoizko Kultur Etxea
Kultur Etxea
Iortia Kultur Gunea - Altsasu
Castel Ruiz - Tudela
Kultur Etxea - Aranguren Ibarra
Civican
Ribaforadako Udala
Zangozako Kultur Etxea - Palacio de Vallesantoro
Zangozako Udala
Zizur Nagusiko Kultur Patronatua
Nicolette
Haizea. Asociación por la Danza en Navarra
Hello!Earth
Zuhaitz Zaharren Lagunak
Stands Navarra
La Burundesa