Ikuskizunak

2018/04/29 | 13.00etan
Erreniega Parkea - Zizur Nagusia

Rouge Elea

Ronde

SARRERA Doan 

2018/04/29 | 19.30etan
Barañaingo Auditorioa

Haizea - Asociación por la Danza en Navarra

Dantzaren Nazioarteko Eguneko gala

2018/04/30 | 19.00etan
Iortia kultur gunea - Altsasu/Alsasua

Kukai Dantza, Sharon Fridman

Erritu

2018/05/01 | 19.00etan
Iortia kultur gunea - Altsasu/Alsasua

Kukai Dantza, Sharon Fridman

Erritu

2018/05/04 | 18.30etan
Ribaforadako Kultur Etxea

Zuk Performing Arts

Ura

2018/05/04 | 20.30etan
Gaztambide Antzokia - Tudela
2018/05/05 | 20.00etan
Atarrabiako Kultura Etxea
2018/05/05 | 22.00etan
Ziudadela - Iruña
2018/05/06 | 12.00etan
Rincón del Caballo Blanco - Iruña

ROSEMARY LEE & SIMON WHITEHEAD

CALLING TREE IBIALDIA

SARRERA Doan

2018/05/06 | 18.00etan
Rincón del Caballo Blanco - Iruña

ROSEMARY LEE & SIMON WHITEHEAD

CALLING TREE IBIALDIA

SARRERA Doan

2018/05/06 | 22.00etan
Ziudadela - Iruña
2018/05/09 | 18.00etan
Barañaingo Auditorioa

Jérôme Bel

Gala

ESPAINIAKO ESTREINALDIA 

2018/05/09 | 22.00etan
Ziudadela - Iruña
2018/05/10 | 22.00etan
Ziudadela - Iruña
2018/05/10 | 19.00etan
Civican - Iruña
2018/05/10 | 20.30etan
Barañaingo Auditorioa

Jérôme Bel

Gala

ESPAINIAKO ESTREINALDIA 

2018/05/10 | 17.00etan
Nafarroako Artxiboan

Estitxu Arroyo Sánchez

Cuerpo - Documento / Serie 1

ESTREINALDIA 

2018/05/11 | 12.00etan
Rincón del Caballo Blanco - Iruña

Rosemary Lee & Simon Whitehead

Calling Tree Performance ibiltaria

PUBLIKO GUZTIAK 

ESPAINIAKO ESTREINALDIA 

2018/05/11 | 17.00etan
Nafarroako Artxiboan

Estitxu Arroyo Sánchez

Cuerpo - Documento / Serie 1

ESTREINALDIA 

2018/05/11 | 18.00etan
Rincón del Caballo Blanco - Iruña

Rosemary Lee & Simon Whitehead

Calling Tree Performance ibiltaria

PUBLIKO GUZTIAK 

ESPAINIAKO ESTREINALDIA 

2018/05/11 | 20.00etan
Gayarre Antzokia - Iruña

Mathilde Monnier & La Ribot

Gustavia

2018/05/11 | 20.30etan
Noaingo Kultur Gunea

Jesús Rubio Gamo

BOLERO

PUBLIKO GUZTIAK 

2018/05/11 | 21.00etan
Noaingo Kultur Gunea
2018/05/11 | 22.00etan
Ziudadela - Iruña
2018/05/12 | 12.00etan
Ziudadela - Iruña

Rosemary Lee & Simon Whitehead

Calling Tree Performance ibiltaria

PUBLIKO GUZTIAK 

ESPAINIAKO ESTREINALDIA 

2018/05/12 | 12.30etan
Arangurengo Kultur Etxea (Mutiloa)
2018/05/12 | 13.00etan
Kale Nagusia - Zangoza

LED SILHOUETTE, LAIDA ALDAZ Y HELENA LIZARI, JESÚS RUBIO GAMO

ERRATA NATURAL, KIROLAK, BOLERO

ESTREINALDIA 
PUBLIKO GUZTIAK 

2018/05/12 | 18.00etan
Ziudadela - Iruña

HELLO!EARTH, LED SILHOUETTE, JESÚS RUBIO GAMO, HELENA LIZARI Y LAIDA ALDAZ, ZUK PERFORMING ARTS, ROSEMARY LEE & SIMON WHITEHEAD

Ziudadelaren okupazioa

Doan 

2018/05/13 | 13.00etan
Agoizko Kultur Etxea - Agoitz

Helena Lizari & Laida Aldaz, Jesús Rubio Gamo, Led Silhouette

Kirolak, Bolero, Errata Natural

PUBLIKO GUZTIAK 

Sarrera: Doan

ANTOLATZAILEAK

Nafarroako Gobernua
Kultura Nafarroa
Baluarte Fundazioa

LAGUNTZAILEAK


Agoizko Kultur Etxea
Antsoaingo Udala
Arenguen Ibarreko Udala
Atalak
Berakoudala
Lizarra Udala
Etxarri Aranazko Udala
Euroeskualdea
Haizea. Asociación por la Danza en Navarra
Uharteko Arte Garaikideko Zentroa
Ayuntamiento de Los Arcos
Nafarroako museoa
Ribaforadako Udala
Tafallako Udala
Kultur Etxea